İstifa sonrası Recep Altepe konuştu: Hazırlıksız yakalandım

  • 8137
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 25 Ekim 2017 Çarşamba 15:24

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istifası talep edilen ve geçtiğimiz pazartesi günü beklenen açıklamayı yaparak Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden istifa eden Recep Altepe, "Hazırlıksız yakalandım" dedi. Altepe, kendisini istifaya götüren süreç ile alakalı yorum yapmayacağını ve bu konuda bilgisinin de olmadığını ifade etti.

Bursa eski Belediye Başkanı Recep Altepe, eşi Hüsniye Altepe'nin tatile çıktığı söyledi. Yaşanan gelişmelere 'hazırlıksız yakalandığını' ifade eden Altepe,

"Ben daha önce görev sürem bitene kadar kendimi hazırlıyordum. Bu zaman dolunca tekrar görev verilirse yoluma devam ediyordum. Bu kez öyle olmadı" şeklinde konuştu.

Seçimlere daha 1.5 sene olduğunu anımsatarak kendini buna göre ayarladığının altını çizen Altepe,

"Evimi yaptırmak için yıktırmıştım. Hizmet sürem dolunca yeni evime taşınacaktım. Şimdi öyle olmadı. Tatil dönüşü kiraya taşınacağım" dedi. 

Kendisini istifaya götüren süreç ile alakalı bilgisinin olmadığını ve bu konuda yorum yapmayacağını belirten Recep Altepe, kimseyi suçlamayacağını söyledi.

İstifa sürecine dair

"Benim yüzüm ak, alnım açık. Bu konuda rahatım. İstifa ettikten sonra iş yaşamıma tekrar devam edeceğim" diye belirten Recep Altepe, "Ben makine mühendisiyim, oğlum, kızım ve gelinim de mühendis. Karar aldık, sıfırdan otomotiv üzerine hidrolik sistem imalatına başlayacağız. Bu projemiz de seçim sonrası için düşünülüyordu. Önceye almak zorunda kaldım" dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım