İşte NATO skandalının fotoğrafları

  • 4306
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Kasım 2017 Cumartesi 11:08

NATO'nun Norveç'teki Trident Javelin tatbikatı esnasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karalamak amacı ile kasıtlı olarak yaptığı çirkin paylaşımların belgesine 24 TV ulaştı.

Türkiye kökenli bir Norveç vatandaşı NATO tatbikatının yapıldığı esnada sosyal medya hesaplarını taklit eden bir simülasyonda “RTERDOĞAN” kullanıcı adı ile sahte hesap açtı.

Odatv'nin haberine göre, açılan o sahte hesaptan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı NATO düşmanıymış gibi gösteren çirkin paylaşımlar yaptı. Yapılan paylaşımlarda sahte hesabın sahibi NATO'yu zarara uğratan anlaşmalar yapıldığını öne sürdü.

Yaşanan bu skandalı da tatbikatta görevli Türk Subaylar ortaya çıkardı. Türk Subaylar düşmanca mesaja cevaben söyle yazdılar:

“Bu yalan haberdir! Türkiye onlarca yıldır NATO'nun güvenilir ve sadık bir partneridir. Böyle bir anlaşma yapılmadı. RTERDOĞAN hesabı sahtedir. Lütfen bu hesabı mümkün olan en kısa sürede kapatınız!”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım