İsmail Koncuk hainlere Akif'in dizeleri ile seslendi...

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 Çarşamba 15:04

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Mehmet Akif Ersoy'un dizeleri seslenerek hainlere çok çarpıcı bir seslenişte bulundu.

Türkiye Kamu-Sen ve Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Kurtuluş savaşı döneminde geçmişine ihanet eden ve Türklükten istifa eden Mustafa Sabri’nin bugünkü dostları ile kol kola yürüyen ve kendilerini vatansever diye tanımlayanlara Mehmet Akif Ersoy’un dizeleri ile seslendi.

Genel Başkan Koncuk şunları söyledi; 

“Üç günlük dünya için, makam için, mevki için, günlük küçük menfaatlerini korumak için atasına, geçmişine ihanet eden, hain, Türklükten istifa etmiş, soysuz Mustafa Sabri'nin bugünkü, gönül dostları ile kol kola yürüyen, her türlü zilleti sineye çeken, ardından yüzü kızarmadan kendini vatansever olarak gören zihniyete yazıklar olsun. Bu vurdumduymazlık hiç mi kanınıza dokunmuyor?

Şairin dediği gibi " His yok, hareket yok, acı yok... Leş mi kesildin? 

Hayret veriyorsun bana... Sen böyle değildin.

Kurtulmaya azmin neye bilmem ki süreksiz? 

Kendin mi senin, yoksa ümîdin mi yüreksiz? "

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım