İş arayan hemşireye iğrenç teklif! İnançlı bir ailede büyümüş!!!

  • 10149
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Ekim 2017 Cuma 12:07

Ankara ilinde G.K. adında iş arayan hemşire, başvurduğu iş ilanında aldığı teklif ile dehşete düştü. Karşısındaki adam kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifini yaptı.

29 Nisan'da KHK ile ihraç edilen 5 senelik hemşire kadın G.K., haftada 2 gün 'Ankara'da hemşire aranıyor' ilanına başvurmak istedi. Alınan haberlere göre yarım saat sonra başka bir numaradan mesaj geldi. Haftada 2 gün olduğunu görünce nöbet sistemi olduğunu düşünüp sitede ilanın altında yazan numarayı aradı fakat telefonu açan olmadı.  Yaklaşık yarım saat sonra başka bir numaradan WhatsApp uygulaması üzerinden genç kadın ile iletişime geçildi.

SOSYAL MEDYADAN İFŞA ETTİ

Karşısındaki adam kadına; 'kız peşinde koşmayı sevmediğini inançlı bir ailede yetiştiğini bu yüzden alkol ve sigara bile kullanmadığını' söyleyip 2 bin 500 TL karşılığında haftada 2 gün görüşme teklifinde bulundu. Aldığı teklif karşısında şok olan G.K., bu iğrenç teklifi sosyal medya hesabından ifşa etti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım