Gökçek'ten yeni iddialar

  • 1868
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Nisan 2018 Çarşamba 08:53

Ankara Büyükşehir Belediyesinin eski Başkanı Melih Gçkçek, Netflix dizisi La Casa De Papel'in fragmanında Ali Koç'a suikast, ikinci bir Gezi eylemi ve darbe işareti olduğunu öne sürmüşttü. Gökçek'ten yeni iddialar geldi.

Melih Gökçek bu sefer de dizinin Türkiye'de yayınlanmadığını öne sürerek karakterler için basılan tişörtlere tepki de gösterdi.

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek, İspanyol Netflix dizisi La Casa De Papel için Netflix Türkiye tarafından çekilen tanıtım videosunda bazı mesajlar olduğunu öne sürmüştü.

Gökçek, bu sefer de bir alışveriş sitesinde dizi için basılan tişörtlerin masum olmadığını savundu. La Casa De Papel'in Türkiye'de yayınlanmadığını söyleyen Gökçek'e göre basılan 60 tişört, gençliği 'bir yerlere yönlendirmek istiyor.'

Gökçek'in yeni mesajları şöyle:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım