Gelecekten Gelen Adam’dan 2028 kehanetleri

  • 1474
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Mart 2018 Salı 16:59

Gelecekten geldiğini öne süren ve daha evvel yapmış olduğu açıklamalar ile dünya medyasının ilgisini çeken Alexander Smith adındaki şahıs, bir defa daha gündemdeki yerini aldı. Smith, bakın bu defa hangi kehanetlerde bulundu.

2118  yılından geldiğini eden Smith’e göre, dünyadaki birçok ülke gizli bir şekilde zamanda yolculuk üzerinde deneyler yapıyor. Smith, Yunanistan hükümetinden bazı kişiler ile temasta olduğunu ve kendisinden, Yunanistan’ın da zamanda yolculuk çalışmaları yürüttüğünü öğrendiğini dile getirdi.

Alexander Smith’in iddialarına göre 2028 senesinde bütün ülkeler üzerinde gizli bir şekilde çalıştıkları projeleri halka açacaklar. Smith, CIA ve ABD hükümetinin de pek çok sırrının olduğunu dile getirdi.

Daily Star’a demeç veren Smith, piyango bileti alıp almadığı hakkında sorulan bir soruya ise CIA’in kişisel servetlerini büyütmek için herhangi bir şey yapmalarını kesinlikle yasakladığını belirtti.

Smith ayrıca küresel ısınmanın insanlık için en büyük tehdit olduğunu dile getirirken hükümetlerin yaptıkları çalışmaların küresel ısınma sorununa çare bulmak için yapılması gerektiğini vurguladı.

Alexander Smith daha evvel 2118 senesinden alınmış bir resme sahip olduğunu belirtmiş ve bu görüntülerin elinde olduğunu iddia etmişti. Ayrıca YouTube'ta yayınladığı videoda, eski gizli servis operatörü, CIA’in kendisini aradığını ve kendisin de saklanarak yaşadığını dile getirmiş ve bu zaman yolculuğundan bahsederek hayatını tehlikeye attığını belirtmişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım