Fransa'da skandal haber... Teröristler böyle haklı gösterildi

Son Güncelleme: 04 Şubat 2018 Pazar 10:46

Avrupa'nın çok mühim haber ajanslarından biri olan AFP'de skandal bir paylaşım yapıldı.

Avrupa'nın önde gelen haber ajanslarından AFP büyük bir skandala imza attı. YPG/PKK’lı teröristlere destek verircesine örgütün söylemlerini haber yapan ajans, Türkiye’yi DEAŞ ile bir tutarak büyük bir algı operasyonunun parçası oldu.
 
Fransa'da bir haber ajansı, terör örgütü YPG/PKK'li teröristlerin söylediklerini doğru diye gösterdi. Fransa ve dünyada geniş kitlelere ulaşan haber ajansı 'Agence France-Presse'(AFP), Afrin'deki teröristlere ve yandaşlarına mikrofon uzattı.

PYD paçavraları ile ekrana gelen kadın terörist, Türk güçlerinin insanlık dışı davranışlarda bulunduğunu iddia etti. Türkiye'nin yaptıklarının DEAŞ'ın yaptıklarıyla aynı olduğunu söyleyerek algı operasyonu yapmaya soyundu.

Mücadelelerinden asla vazgeçmeyeceklerini söyleyen terör örgütü YPG yandaşları, 'onurlarını' kurtarmak için Türk güçlerine sonuna kadar direneceklerini dile getirdi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım