Filiz Aker, Vatan Şaşmaz'dan çocuğu olsun istiyordu!

  • 1093
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ağustos 2017 Pazartesi 17:28

Filiz Aker'in yeğeni Dilek Bayer, halasının aşk yaşadıkları dönemde Vatan Şaşmaz'dan çocuk yapmak istediğini öne sürdü. Dilek Bayer mezar taşını üç ay evvel yaptıran halasının böyle bir olay yapacağını beklediğini anlattı.

Olayın şokunu hala üzerinden atamayan yeğen Bayer şöyle konuştu:

"O güçlü bir kadındı bir şeyleri hazmedemedi. Vatan'la ilişkisi vardı tabii, büyük aşk yaşadılar. Emel Sayın'ın yeğeniyle birlikteyken çok güzel bir ilişkisi vardı. Ya canını yaktı onun duygusal anlamda bilmiyorum. Son dönemde halamı hep arar sorardı. Gerçek ismi Fatoş Bayer'di. Bekliyordum böyle birşey yapacağını ama bu şekilde beklemiyordum. Silahlı ruhsatlıydı. Halam planlı bir kadındı her şeyin organizasyonunu önceden yapardı. Halam zaten Vatan'dan çocuk yapmak istiyordu ama hamile kalamamıştı. Doktoru hamile kalamayacağını söylemiş. Güzel bir ilişki yaşadılar, halam bunu hazmedemedi. Çok politik bir kadındır kimseyle arasını bozmaz. Geldi bence 'Aaaa hadi canım benim görüşürüz' dedi Vatan arkasını döndü o da arkasından sıktı. Demiştir 'Sen beni sırtından vurdun ben de seni sırtından vuracağım' Aile içinde otorite ondaydı patron oydu."

CENAZE PERŞEMBE  DEFNEDİLECEK

Yeğeni Dilek Bayer halası Filiz Aker'in cenazesini dün Adli Tıp'tan alıp Tuzla Soğanlık Gasilhanesi'ne getirdi. Halasını öpüp vedalaştığını dile getiren Dilek Bayer cenazenin perşembe günü toprağa verileceğeni belirtti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım