FETÖ’cü ilan edilen Cem Yılmaz bakın ne istedi!

Son Güncelleme: 05 Eylül 2017 Salı 09:17

Sabah yazarı Ersin Ramoğlu’nun ‘isim benzerliği’ üstünden ‘FETÖ’ ile bağlantılı diye ilan ettiği komedyen Cem Yılmaz özür beklediğini ifade etti.

Ramoğlu, ‘Tarkan, Sezen Aksu ve Cem Yılmaz’daki FETÖ izi’ isimli yazısında, geçtiğimiz günlerde gözaltına alınarak tutuklanan eski MİT’çi Enver Altaylı’nın damadının Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz olduğunu iddia etmiş ve “Cem Yılmaz, Tarkan Tevetoğlu ve Sezen Aksu gibi sanatçıların Erdoğan’a tavırlı olmalarının sebebi FETÖ’dür” demişti.

Bu iddialar üzerine iki aileye de ulaşan Oda TV, Sabah yazarının kurduğu bağlantının ‘isim benzerliğinden ibaret olduğunu’ teyit etti.

Oda TV’den alınan haberlere göre, hakkında yakalama kararı bulunan damat Can Yılmaz’ın kısa zaman evvel teslim olduğu ve gözaltına alındığı da ifade edildi.

‘Özür bekliyoruz’

Twitter hesabından Oda TV’ye teşekkür eden Yılmaz,

“Biz de Sabah gazetesinden bir özür bekliyoruz burdan tüm ilgililer duysun. Garip bi yazı, ilginç” mesajını paylaştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım