Felaket bölgesine 12 cm topuklu ile gitti

Son Güncelleme: 30 Ağustos 2017 Çarşamba 12:29

ABD Başkanı Donald Trump ve First Lady Melania Trump, Harvey Kasırgası sebebi ile yaklaşık olarak 3 bin kişinin evsiz kaldığı Teksas eyaletine ziyaret yaptı.

First Lady Melania'nın, afet bölgesini ziyareti için seçtiği 12 cm topuğu bulunan 600 dolar değerindeki ayakkabılar eleştirildi. First Lady, yüz binlerce kişinin mağdur olduğu bölgede giydiği ayakkabı sebebi ile 'sorunlara duyarsız' olmakla suçlandı.

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump, Harvey Kasırgası sebebi ile ortalama olarak 3 bin kişinin evsiz kaldığı Teksas eyaletini ziyaret etti. 46 yaşındaki eski model ve mücevher tasarımcısının giydiği kıyafet bazı Amerikan vatandaşları tarafından “duyarsızlık gösterisi” olarak görüldü.

Trump'ın Texas'ta yaptığı konuşmada kullandığı bir ifade ise alay konusu oldu.

Trump'ın küçük bir kalabalığa seslendiği konuşma sırasında 'ne büyük bir katılım' ifadesini kullanması ise sosyal medyada eleştiri konusu oldu. Sosyal medya kullanıcıları Trump'ın 'ezbere' konuştuğu yorumunda bulundu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım