Elon Musk'ı keselemişti... İsteğini tekrarladı

Son Güncelleme: 08 Şubat 2018 Perşembe 11:48

ABD merkezli uzay aracı ve roket üreticisi, ünlü SpaceX şirketinin kurucusu Elon Musk'ı keseleyen tellak Ali Güvenç, “Uzaya gönderen bize de bir araba gönderir diye bekliyorum" diyerek Tesla isteğinin tekrarladı.

Musk’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaretinden sonra Şengül Hamamı’na uğrayıp kese yaptırdığı Ali Güvenç,

“Bizim araba yörüngesini şaşırmış” diye espri yaptı.

Musk’ı keselerken araba sözü aldığını hatırlatan Güvenç,

“Uzaya gönderen bize de bir araba gönderir diye bekliyorum. Umudumu kaybetmedim. Musk sözünü tutacaktır” dedi.

ABD merkezli uzay aracı ve roket üreticisi SpaceX şirketinin kurucusu Elon Musk'ın girişimiyle dünyanın en güçlü roketi uzaya fırlatımıştı. Arabanın içerisinde bir adet Tesla marka araba bulunuyordu

'KÖPÜĞÜN İÇİNDE KAYBETTİM ONU' DEMİŞTİ 

Musk, kasım ayında Erdoğan ile yaptığı görüşme sonrası Ankara'daki tarihi hamama giderek 41 yıllık keseci Ali Güvenç’in ellerine kendini teslim etmişti. Musk, ilk kez geldiği hamamdan mutlu ayrılırken bahşiş olarak 40 TL vermişti. Güvenç,

"Terledikten sonra iyice bir keseledim. Kaybettim köpüğün içinde onu. Elektrikli bir araba istedim espriyle. Gülerek kafasını salladı" demişti.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım