Ebru Gündeş'in ne söyleyeceğini merak ediyorum!

Son Güncelleme: 22 Kasım 2017 Çarşamba 08:15

Hürriyet yazarlarından Abdulkadir Selvi bugünkü köşesinde, ABD’de tutuklu bulunan işadamı Rıza Sarrafla, ABD'nin İstanbul Başkonsolosluğu çalışanı Metin Topuz arasında bir irtibat olduğunu ifade etti.

Selvi bugünkü köşesinde, "İrtibat görevlisi olduğu açıklanan Metin Topuz'un her şeyden haberi olur da Reza Zarrab olayından haberi olmaz mı?" diye sordu. Selvi, Sarraf ile Topuz'un anlaştığını ve Sarraf'ın ABD'ye böyle gittiğini öne sürdü. 

Selvi,

"Metin Topuz ise 22 Mart günü WhatsApp hesabından açtığı, 'Zarrab' başlıklı grupta, 22 ay 31 gün önceden Zarrab'ın konuşacağını biliyor. 22 Mart 2016 saat 09.33'te WhatsApp'ta, "O İranlı çok yakında konuşmaya başlayacak"diyor. Kehanet olmadığı belli de Metin Topuz'un sözleri bir öngörü mü, yoksa bir pazarlığı mı gösteriyor? Takdiri size bırakıyorum" diye yazdı.

Selvi, kuşkularını dile getirdiğini ifade ederken, Sarraf'ın eşi şarkıcı Ebru Gündeş'e ise bir çağrı yaptı. Selvi, "O gün eşiyle birlikte Miami'ye uçan ünlü sanatçı Ebru Gündeş'in ne söyleyeceğini merak ediyorum" ifadelerini de kullandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım