Deniz Naki küstahlığına devam ediyor

Son Güncelleme: 05 Şubat 2018 Pazartesi 13:53

Afrin Harekatı sonrası YPG terör örgütüne destek verdiği için futboldan men edilen Amedsporlu Deniz Naki, yeni bir açıklama daha yapıp verilen cezanın umrunda olmadığını ifade etti.

Terör örgütü PYD'ye destek videosu yayınlamasından sonra futboldan men edilen Deniz Naki, yine küstah ifadeler kullandı.

Almanya'nın Köln şehrinde, PKK terör örgütüne yakın bir internet sitesine konuşan Deniz Naki, Zeytin Dalı Harekatı hakkında iftiralarda bulundu. Afrin operasyonuna karşı insanları meydanlara çağırıp ömür boyu men cezası alması ile alakalı konuşan Deniz Naki, şunları söyledi:

"CEZA BENİM UMRUMDA DEĞİL"

"Türkiye'de futbol lisansım ömür boyu iptal edilerek bana 272 bin TL para cezası verdiler. Açıkçası ceza verip vermemeleri beni fazla etkilemiyor artık. Umursamıyorum da. Açıkcası futbol yaşamım devam eder mi etmez mi ya da farklı alanlarda çalışmalara girer miyim, girmez miyim, çok fazla net değil henüz. Zaten bu olaylardan sonra çok fazla da düşünemedim."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım