Cumhurbaşkanı, Coca-Cola fabrikasını böyle açtı!

  • 2546
  • 1
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Ağustos 2017 Cumartesi 17:52

Isparta'daki Coca Cola fabrikası, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımı ile açıldı. Sosyal medyadan Erdoğan'a çok sert tepkiler geldi.

Isparta'yı ziyaret eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Coca Cola fabrikasının açılışını da yaptı. 110 milyon TL'lik bir yatırım yapılan fabrika hizmete açılırken, yerel gazetelerden alınan bilgilere göre; Coca Cola'nın Isparta Süleyman Demirel Organize Sanayi Bölgesi'nde yapımı tamamlanan fabrikası Coca-Cola'nın Türkiye'deki 10. fabrikası olacak.

Coca Cola İçecek CEO'su Burak Başarır, ​Isparta'da açılacak olan fabrika ile alakalı olarak Turkishtime isimli ekonomi dergisine şu açıklamayı yaptı:

​"Anadolu Grubu'nun ana hissedarı olduğu, Türkiye, Ortadoğu, Orta Asya ve Pakistan'da toplam 10 ülkede, 24 fabrika ve 10 bin çalışanla faaliyet gösteren bölgesel bir Türk şirketi olan Coca- Cola İçecek olarak Türkiye'deki onuncu fabrikamızı Isparta'da açmaya hazırlanıyoruz.1964 yılından bu yana Türkiye ile beraber büyüyoruz. Bölgesel olarak içinde bulunduğumuz zorlu şartlara rağmen faaliyet gösterdiğimiz coğrafyalara inanıyoruz. Ana hissadarımız Anadolu Grubu ile yatırımlarımıza devam ediyoruz."

Erdoğan'ın Coca Cola firmasını açmasına sosyal medyadan büyük tepki geldi. Bilhassa İslamcı hesaplardan yapılan paylaşımlarda Erdoğan'a ağır eleştiriler yöneltildi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.

YORUMLAR

  • Toplam 1 Yorum

Muammer Karatorak

16 Ağustos 2017 Çarşamba 22:27

REIS ACILISI YANLIS YAPTINIZZZZZZZZZZ

Bursa Web Tasarım