Çiftlik Bank'ın kaçak patronu Aydın'ın ses kaydı yayınladı! Meğer suçlu devletmiş!!!

  • 1165
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 17 Mart 2018 Cumartesi 10:34

Son günlerde gündemden düşmeyen Çiftlik Bank kaçak patronu Mehmet Aydın, mağdur ettiği üyeler için bir ses kaydı yolladı. Uruguay'da olduğunu dile getirilen Aydın, mağdurlara ödemeleri Bitcoin ile yapacağını ifade etti.

Yüksek kâr vaat ederek sanal hayvanlar satan ‘Çiftlik Bank'ın kurucusu Mehmet Aydın, mağdur olan Çiftlik Bank üyeleri için bir ses kaydı gönderdi. Aydın, ‘hapse girmemek için Uruguay'a gittiğini' belirterek mağdurlara ‘geçmiş olsun' dileklerini iletti.

Çiftlik Bank’ın kaçak patronu, ödemeleri Bitcoin ile yapacağını iddia ederek kendilerini incelemediği için ve hesap açmalarına izin vermediğinden ötürü devleti suçladı.

Yayınladığı 8 dakikalık ses kaydında öncelikle medyayı suçlayan Aydın,  kaydın büyük kısmında hayat hikâyesini anlattı. Kendilerinin kimseye Bakanlığın banka hesaplarını kapattığını ya da aylık limiti kapattığı ile alakalı bir şey söylemediğini belirten Aydın, şu anda basında çıkan haberler yüzünden tüm bankaların kendileri ile çalışmayı kestiğini ifade etti.

Kıbrıs'ta da şu anda hiçbir bankanın kendileri ile çalışmadığını, Papara'ya da para atamadıklarını ve para atamadıkları için de Papara'daki mevcut para ile idare etmeye çalıştıklarını söyleyen Aydın, kimsenin panik yapmaması gerektiğini, mevcut paranın normal çekimler ile, her gün yapılan çekimlerle fazla gitmeyeceği için şu anda herkesin aylık olarak çekimlere devam edebileceğini dile getirdi.

Mehmet Aydın, tüm mağdurların hakkını ödeyebilmek için Türkiye'de cezaevinde kalmak yerine Uruguay'da işlerini sürdürüp insanlara haklarını iade etmek için sonuna kadar çalışacağını iddia etti.

İşte Mehmet Aydın’ın paylaştığı sözlerin tamamı:

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım