Caner Toygar'ın evinde yapılan aramada pompalı tüfek çıktı!

  • 3406
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Ekim 2017 Pazartesi 12:01

Eşi Berke Toygar ile boşanma davaları devam eden Caner Toygar’ın evinde, mahkeme kararı ile arama yapıldı. Polis ve avukatların imza altına aldığı tutanağa göre, evden pompalı tüfek, depresyon ilaçları ve kadın makyaj malzemeleri çıktı. Bulunanlar tutanak ile koruma altına alındı.

Büyükçekmece Aile Mahkemesi’nde devam eden davada, Berke Toygar, uzun zamandır Caner Toygar’ın kullanımında olan evde arama yapılmasını talep etti. Toygar adına mahkemeye yapılan başvuruda, şahsi eşyalarının da kendisine teslim edilmesi istendi.

Mahkeme kararı ile Caner Toygar’ın kullanımında olan Esenyurt ilçesindeki dairede arama yapıldı. Eve giden polis ekipleri ve avukatlar, kapının kilidinin değiştirildiğini gördüler. Eve çağrılan çilingir yoluyla girilen evde bulunan eşyalar tutanak altına alındı.

ADLİ EMANETTE MUHAFAZAYA ALINDILAR

Tutanağa göre, evde bir adet pompalı tüfek, çok sayıda uyku hapı ve depresyon ilacı ile kadın makyaj malzemeleri bulundu. Bahsi geçen eşyalar muhafaza altına alınarak adli emanete konuldu. 

BULUNAN MAKYAJ MALZEMELERİ KİME AİT?

Berke Toygar’ın avukatı Resul Özmen konu ile ilgili yaptığı açıklamada

“Böylelikle Berke mahkemeye bu iddialarını ispata ilişkin önündeki tüm engelleri resmî tutanakla aşmış oldu. Ayrıca evde bulunan kadın makyaj malzemelerinin herhangi bir kadına ait olup olmayacağı şüphesi üzerine müvekkilim Berke bunların başka bir kadına ait olmadığını bizzat Caner Toygar tarafından kullanıldığını ifade ediyor. Caner'e ait olan eşyaların başka bir kadına ait olabileceği ve Caner'in müşterek evlerinde bir başka kadınla yaşadığında şiar delil oluşturabilecek makyaj malzemeleri konusunda iftira aramayacağını bu malzemelerin eski eşi Caner'e ait olduğunu bildirdi” açıklaması yaptı.

Evde bulunan pompalı tüfeğin ruhsatının olup olmadığı ise yapılacak incelemenin ardından belli olacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım