Çağla Akalın'dan Tuğçe Kazaz'a: Böyle dönme görmedim

  • 1430
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 07:01

Trans oyuncu Çağla Akalın, "AK Parti'den soğumaya başladım" diyen eski manken Tuğçe Kazaz'a "tepki" gösterdi ve "Bunca yıllık dönmeyim; gerçekten bu kadar döneni görmedim" dedi.

Geçtiğimiz günlerde Beyaz Tv'de katıldığı bir programda Ak Parti'den soğuduğunu ifade eden koyu Ak Parti savunucusu Tuğçe Kazaz bir anda gündeme oturmuştu. Konu ile alakalı Çağla Akalın'da bir açıklama yaptı.

Çağla Akalın'ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşım şöyle:

"Bu lafı gerçekten hak eden kişi senmişsin meğersem Tuğçe Kazaz Hanım. Dinler arası geçiş yaptın, herkese bir şeyler saydırdın, bu kadar tutarsızlığını anlamakta güçlük çekerken, tam her şey bitti Tuğçe yörüngeye oturdu derken...

Başka biri için söylediğim bir söz vardı ya o kişiden özür diliyorum ve şunu söylemek istiyorum: Bunca yıllık dönmeyim gerçekten bu kadar döneni görmedim pessss.”

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım