Bolu'da komşusunun yaşadığını duyunca üzülen kadın!

  • 2853
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Kasım 2017 Cumartesi 08:29

Bolu ilinde, 4 gündür kendisinden haber alamadıkları 60 yaşındaki Fatma Güzin Altıntaş’ın yalnız yaşadığı evinde öldüğünü düşünen komşuları, polise haber verdi. Gelen polis eve girmeye çalışırken kapıyı açan Altıntaş, uyuduğunu ifade etti. Altıntaş’ın üst kat komşusunun, "Ölmemiş mi, keşke geberseydi. Ölseydi parti verirdim gerçekten" sözleri dikkat çekti.

Tabaklar Mahallesi Özek Sokakta bir apartmanın giriş katında tek başına yaşayan Fatma Güzin Altıntaş'tan 4 gündür haber alamayan komşuları, durumdan şüphelenerek polise haber verdiler.

Gelen polis ve 112 sağlık ekipleri, zile bastı, fakat kapıyı açan olmadı. Polis, kapıyı kendi imkanlarıyla açmaya çalıştı. Bu sırada Altıntaş, kapıyı açarak evde uyuduğunu ifade etti. Apartmandan çıkan bir genç, pencereye çıkan yaşlı kadının üst katındaki komşusuna, Altıntaş’ın yaşadığı haberini verdi. Penceredeki kadın ise,

"Ölmemiş mi, keşke geberseydi. Ölseydi parti verirdim gerçekten bak. Yakalama kararı var, deli raporu var. Bildiğiniz sorunlu" dedi.

DERİN UYKU

Fatma Güzin Altıntaş,

"Uyuyakalmışım, derin uyurum. İlaçlarım da biraz kuvvetli, beni ağır uyutuyor. Kapıyı falan hiç duymadım. Sonra kalabalığı görünce korktum" diye konuştu.

Ölüm şüphesi üzerine eve gelen Cinayet Büro Amirliği polisleri ise kimlik bilgilerini aldığını yaşlı kadını,

"Fatma teyze geçmiş olsun. Kulağın açık olsun. Lambaların da kapalı olunca hepimiz çok korktuk. Senin sağlığın her şeyden önemli. Biraz daha dikkat et. Bir daha kimseyi bu kadar korkutma olur mu?" diyerek uyardı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım