Bedirhan Gökçe zor günler geçiriyor! Hesabı hacklendi...

  • 22316
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 30 Ekim 2017 Pazartesi 17:39

Radyocu Bedirhan Gökçe’nin, ABD’de FBI’nın kara para trafiği ile alakalı soruşturma başlattığı İzzet Akyar ile 2015 senesinde e-mail yolu ile görüştüğü gündeme geldi.

Akşam'ın haberine göre; 15 Eylül 2015'de İzzet Akyar’a atıldığı tespit edilen e-mail’de Bedirhan Gökçe işlerinin bittiğini ifade ederek,

“İş tek tük vardı. Son paralele bağlayıp hepsini bitirdiler. Ardından da şehitler falan olunca külliyen bitti” diyor ve maddi sıkıntılar yaşadığını ifade ediyor.

ABD’DE PROGRAM YAPMA TEKLİFİ

Bedirhan Gökçe’ye ait olduğu tespit edilen maillerde,

“Zaten Külliye’den de aramalar kesildi. Ama üzüntü duymuyorum, Bu süreçte sıkıntı çekmenin çok büyük manevi değerinin olduğuna inanıyorum. Çocuklarıma da ABD vizesi aldım. Büyüğümüz ailece ziyaretlerde çok mutlu oluyormuş diye...” 

Gökçe’nin iddia edilen maillerinde ABD’de konser yapmak istediği

“Albümü de bitirdim. Sunumu da büyüğümüze bizzat yapmak istiyorum. Albümde bir iki şiiri gözyaşları içinde dinleyecek inşallah. ABD ye gelmişken program da yapmak isterim. Kurucan hocaya da isterseniz hatırlatın. Oradakilere de moral olur. Programsız da gelebilirim ama büyüğümüz önceki gidiş de bana ısrarla, ‘nerede program yapacaksınız B. bey’ sorduğunda çok terlemiştim. Çünkü sadece ziyarete gitmiştik. Ve söz yere düşmesin diye New York ve New Jersey de iki program yapmıştı” şeklinde yer aldı.

AKYAR GÖKÇE’Yİ DESTEKLEDİ 

Tespit edilen e-mail yazışmalarında ise 16 Eylül 2015 tarihinde 05:14’de ise İzzet Akyar tarafından Gökçe’nin mailinin cevaplandığı tespit edildi. Akyar’dan gelen ve gizliliğe son derece önem verilen e-mail de ise,

“Ben her gün gelmeni isterim. Daha makul daha uygun ve bir kerede 12’yi vuran bir iş olsun” denilerek para kazanacakları bir organizasyon düzenleyeceklerini ifade ediyor.

BEDİRHAN GÖKÇE’DEN AÇIKLAMA

Bedirhan Gökçe’nin mailleri daha önce Ayyıldız Tim adlı hacker grubu tarafından Twitter hesabı ve mailleri ele geçirilmesinden sonra gündeme gelmişti. Bedirhan Gökçe radyo programını durdurma kararı aldığını da açıklamıştı. Gökçe geçen sene gündeme gelen olaya ilişkin

“Bu iş aydınlanana ve gerçekler ortaya çıkana kadar radyoda yayın yapmayacağımı da sevenlerime üzülerek bildirir duayı da sadece onlardan beklerim. FETÖ'cülerin ısrarla istemelerine rağmen kitaplarını onların yayınevlerine bastırmadım” açıklamasında bulunmuştu.

İşte o açıklama: 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım