Bahçeli'den bomba açıklamalar

Son Güncelleme: 12 Ocak 2017 Perşembe 10:29

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli anayasa değişikliği oylaması arasında basın mensuplarına şok açıklamalarda bulundu.

Devlet Bahçeli, anayasa teklifinin meclisten geçmemesi halinde meclisin yenilenmesi gerektiğini yani seçime gitmesi gerektiğini ifade etti. Şu anki durumda meclisten geçip referandumu gideceği görülen teklifin gerilim stratejisi altında ilerlediğini vurgulayan Devlet Bahçeli bu gerilimin Türkiye geneline yayılabileceğini sözlerine ekledi.

Her oynama sonucunda MHP üzerine bazı oyunların oynandığı MHP çatlıyor söylemlerinde bulunulduğunu ve bu ifadeleri kabul etmediğini söyleyen Bahçeli oylamada inişlerin ya da çıkışlarını olabileceğini tahmin etmediğini ve daha fazla firenin olmayacağını belirtti. Bahçeli’nin en önemli sözleri anayasa meclisten geçmezse acilen seçime gidilmesi ifadeleriydi.

Ayrıca Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli 74 yaşında tutuklu olan Ahmet Türk'ün rahatsızlıkları nedeniyle tedavisinin yapılması için tutuksuz yargılanması gerektiğini söyledi.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım