Ataşehir'de erikli tacizci çok yakınında çıktı!

  • 2639
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 16 Kasım 2017 Perşembe 08:49

İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde özel bir hastanede çalışan 22 yaşındaki H.F.’nin oturduğu dairenin balkonuna sebze ve meyvelere sarılı kâğıt parçalarına yazılmış cinsel içerikli notlar atan kişi alt kattaki komşuları 40 yaşındaki Hakan Erdağlı olduğu tespit edildi.

Ataşehir Asayiş Büro Amirliği’ne 1 Ağustos’ta başvuru yapan H.F., şu şikâyette bulunmuştu:

“Bir aydır farklı tarihlerde, oturduğumuz dairenin balkonuna, cinsel içerikli yazılar ile resimlerin olduğu, meyve ve sebzelere sarılı kâğıt parçaları atılıyor.

Notlar hep eriğe sarılı şekilde geliyor, salatalık ya da patlıcan olsa bir işe yarardı diye şakalaştık. Bu esnada balkona salatalık ve patlıcan atıldı.”

Gözaltına alınan ve ifadesinde “O yazıları ben yazmadım” diyen Hakan E., ‘cinsel taciz’ suçlaması ile tutuklandı.

İddianamede, şüphelinin sonraki ifadelerinde eylemleri kendisinin işlediğini kabul ederek pişman olduğunu söylediği ifade edilerek, ‘cinsel taciz’ suçundan 4 müşteki için ayrı ayrı olmak üzere toplamda 9 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım