Ardahan'da 8 çocuklu adam genç kızı ve ailesini mahvetti!

  • 1892
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 18 Ağustos 2017 Cuma 10:16

Ardahan ilinde yok artık dedirten olay! Evli ve 8 çocuk babası 48 yaşındaki Hacı Yılan üniversiteli kızın peşine düştü! Evlenmek istediğini savunarak 2 sene boyunca tacizlerine devam etti. Son olarak 'O kızı alacağım' deyip genç kızın amcasını öldürdü, babasını ve kardeşini de yaraladı!

Ardahan ilinde Bayramoğlu köyünde ikamet eden ve öğrenci servis taşımacılığı yapan evli, 8 çocuk babası 48 yaşındaki Yılan iddialara göre köyde yaşayan 23 yaşındaki L.A. isimli genç kızın peşine düştü. 2 sene boyunca kızın peşini bırakmayan Yılan, telefon ve mesajlar ile sürekli rahatsız ettiği L.A. ile evlenmek istediğini ifade etti.

Genç kız bir süre evvel Trakya Üniversitesi İngilizce öğretmenliği bölümünü kazanıp okumak için Edirne iline gitti. Fakat Yılan, Edirne'ye kadar giderek, genç kızı rahatsız etmeye devam etti. Bunun üzerine L.A. polise şikâyette bulundu. Yaklaşık iki ay evvel genç kız savcılık kararıyla çağrı üzerine koruma tedbiri aldırdı.

Alınan haberlere göre Ardahan'a dönen Yılan, evvelki gün genç kızın tarladan eve dönen babası Turan A. ve ağabeyi Ömer A.'yı takip ederek, evlerinin önünde kurşun yağdırdı. İddiaya göre "O kızı alacağım" diye bağıran adamın sesini duyup, dışarı çıkan genç kızın 69 yaşındaki amcası Alaattin A. da kurşunların hedefi oldu.

Zanlının açtığı ateş sonucunda Alaattin A. olay yerinde yaşamını yitirdi. Yaralanan Turan A. ve oğlu Ömer A. hastanede tedavi altına alındı. Olaydan sonra jandarma tarafından yakalanan zanlı tutuklandı.

Katil zanlısının sosyal paylaşım sitesi Facebook'taki profilinde "Size söz, bir gün tüm gazeteciler beni yazacak. Cumhuriyet Savcısı ve Emniyet Müdürü de orada olacak" yazdığı görüldü

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım