Ankara uçağında yumruk yumruğa kavga!

  • 114488
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 02 Kasım 2017 Perşembe 18:47

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan İstanbul Sabiha Gökçen'e havalanan THY uçağının kalkışı sırasında iki erkek yolcu arasında tartışma başladı. Kapıları kapatılan uçağa polis ekipleri geldi ve yumruk yumruğa kavga eden yolcular bagajları ile beraber uçaktan indirildi.

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'na hareket etmek için hazırlanan uçakta hareketli anlar meydana geldi.

TK 2969 sayılı Ankara'dan İstanbul'a doğru havalanan THY uçağının kalkışı sırasında birbirlerine yakın oturan iki erkek yolcu tartışmaya başladı. Tartışmanın şiddetini artırması ile beraber iki yolcu yumruk yumruğa kavga etti.

Olaydan hemen sonra kapıları kapatılan uçağın kalkışı durduruldu ve kabine polis ekipleri geldi. Kavga eden yolcular ve bagajları indirildi. İstanbul uçağı yapılan güvenlik aramasının ardından havalanarak 13.00'te Sabiha Gökçen'e iniş yaptı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım