Almanya'da PKK yandaşlarına şok!

Son Güncelleme: 27 Ocak 2018 Cumartesi 13:44

Almanya'da Türkiye'nin Zeytin Dalı Harekatı'na karşı sokağa çıkan bölücü terör örgütü PKK yandaşları karşısında Türk Bayrakları ile Türkleri görünce şoke oldular.

Almanya'nın başkenti Berlin'de Türkiye Büyükelçiliği önünde gösteri bahanesi ile toplanan terör örgütü PYD/PKK yandaşlarına polis müdahalede etti.

Büyükelçilik önündeki gerçekleşen eylemde yaklaşık 300 terör örgütü yandaşı PYD/PKK paçavraları taşıdı ve slogan attı. Bu esnada karşıt gösteri yapmak isteyen bir grup Türk, kendilerine ayrılan bölüme polis eşliğinde gitti.

POLİS ARAYA GİRDİ

Bu esnada PYD/PKK yandaşları, Türk vatandaşlarına saldırma girişiminde bulundular. Fakat polis, köpekleri de kullanıp müdahale etti ve iki grubun arasına girerek olayların büyümesine engel oldu.

Zeytin Dalı Harekatı'na destek veren Türk vatandaşları bayrak ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın posterini taşıdı. Gösteriler sırasında yoğun güvenlik önlemi alındı. Türkiye’nin Berlin Büyükelçiliğinin bulunduğu Tiergarten Caddesi 2 saat trafiğe kapatıldı.
 

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım