Akit TV’nin fanatik spikeri Ahmet Keser kimdir? Hangi gaflara imza attı?

  • 1077
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 01 Mart 2018 Perşembe 13:14

Milyonların önüne geçerek katliam çağrısında bulunan Akit’in fanatik spikeri  Ahmet Keser istifa etti. Peki kimdir bu Ahmet Keser? Nasıl böyle rahat konuşabiliyor? Başka hangi gafları oldu? İşte ayrıntılar…

Daha önce de bir sürü gafa imza atan Ahmet Keser kimdir sorusunun cevabını arayan vatandaşlar internete hücum ettiler.  Herkes bu saçma sapan sözleri söyleyen kindar fanatiğin kim olduğunu merak etti. İşte Ahmet Keser kimdir sorusunun cevabı…

Akit Tv’nin sözde spikeri Ahmet Keser, Gün Başlıyor isimli programda son olarak yaptığı gaf ile Türkiye’yi sarsmış bu gafa Ak Parti dahil birçok kesimden sert tepki gelince de dün istifa etmişti. Keser’in  “Sivil öldürecek olsak Cihangir, Nişantaşı, Etiler, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nden başlarız” sözlerinin ardından aldığı tepkiye kayıtsız kalmayan kanal yönetimi bir nevi Ahmet Keser’i kapının önüne koydu. Çünkü bu sözlere en büyük tepki Ak parti’den gelmişti. Akit TV’nin Ak parti aleyhine bir şey yapması söz konusu bile olamaz.

 

AHMET KESER KİMDİR?

Sözde sunucu Ahmet Keser 1978’de hayata gözlerini açtı. Hafta içi her gün saat 7.00’de Akit Tv ekranlarından Gün Başlıyor isimli programda gündemin değerlendirmesini yapan Keser, aslen Kütahyalı.

İLK GAFI BU DEĞİL!

Sözde spiker Ahmet Keseri olaylara bakışı ve yorumları ile başka gaflara da imza atmıştır. Zaten programında yaptığı fanatikçe yorumlar kişilik özelliklerini de ortaya koymaktadır. Keser iki sene evvel Adana ilinin Aladağ ilçesinde Süleymancılar adındaki gruba ait olan yurtta 11!i çocuk 1’i eğitmen olmak üzere 12 kişinin yaşamını yitirdiği yangın felaketi ile alakalı “O çocukları senin sarıldığın Cumhuriyet yaktı, Nişantaşı’nda Cihangir’de oturan Beyaz Türkler yaktı” demiş ve o dönemde bu sözlerle de çok eleştirilmişti.

YILMAZ ÖZDİL ve MÜJDAT GEZEN’e de SALDIRMIŞTI

Ahmet  Keser kabadayıvari sunumu ile yaptığı programında Yılmaz Özdil için “ Yunanlıların bıraktığı…”; Müjdat Gezen’e için de ‘ pezevenk’ demişti. Milyonların karşısında bu sözde spikerin bu tip ağır eleştirileri kime ve neye güvenerek yaptığı ise merak konusu...

 

GAFLARI BİTMİYOR...

Ahmet Keser denen şahsın 30 Ocak tarihinde başka benzer sözler söylediği de meydana çıktı. Keser'in aynı programda, İstanbul'un Cihangir kentinede ikamet eden edenleri kastedip, “Anadolu insanı vatanı için ölür ama bu ib.eler ölmez” dediği anlaşıldı.

RTÜK'ten CEZA... SAVCIDAN 4.5 SENE

Keser, iktidardan vatandaşa tüm Türkiye’nin öfkesini çekmişti. Hakkında soruşturma başlatıldı, savcılık iddianame düzenleyerek 4.5 seneye kadar hapsini talep etti. RTÜK yayıncı Akit TV’ya ceza yağdırdı.

ERTUĞRUL ÖZKÖK'TEN PALYAÇO İDDİASI

Hürriyet yazarlarından Ertuğrul Özkök. bugünkü köşesinde Ahmet Keser hakkında ilginç bir iddiada bulundu Keser'in eskiden sakalsız bir palyaço olduğunu ama şimdi sakallı bir çakma palyaço olduğunu ifade etti. İşte Özkök'ün yazısının o bölümü:

Onu en iyi tanıyanlardan birinin yalancısıyım...
Şu Cihangir’den girip Nişantaşı ve Etiler’den çıkıp...

Baş üstünde baş bırakmayacak, beden üstünde kelle komayacak şu ekran yiğidosu var ya...

Meğer geçmişte bayağı ilginç bir sicili varmış...

 
Cihangir seri katili, çocukların yaş günlerinde, düğünlerde profesyonel palyaçoluk yapıyormuş...

Tabii sakallı palyaço olmayacağı için, o günlerde bu eski fotoğrafında gördüğünüz gibi sinekkaydı bir delikanlıymış iyi mi...

Palyaçoluk güzel bir meslektir. Ama insan gibi yaparsan. 

Adam değilsen, sakal bırakır, olsan olsan işte böyle pişmiş kelle çakma bir palyaço olursun...

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım