Akit TV - Şamil Tayyar kavgasında son durumu!

  • 15418
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 27 Ekim 2017 Cuma 14:02

Hükümete yakınlığı ile bilinen Akit TV ile AK Partili Şamil Tayyar arasında çıkan kavga büyüyor. Şamil Tayyar’a cevap geldi...

Son zamanlarda Yayyar ile Akit TV Ankara Haber Müdürü Mehmet Özmen arasında  hakarete varan karşılıklı açıklamalar yapılmıştı.

Şamil Tayyar geçtiğimiz günlerde Beyaz TV’ye çıkıp, Akit TV’yi hedef almış, Akit medya grubunun FETÖ’den reklam desteği aldığını iddia etmişti. Tayyar, “Yani reklam veren FETÖ’cü şirketlerden başlayacağım bir yere kadar gideceğim! Beni de çok zorlamayın” ifadelerini kullanmıştı.

Akit TV’den Şamil Tayyar’a aynı sertlikte bir cevap geldi. Tayyar’a “Her dönemin adamı” denilen haberde, Tayyar için “Bavul gazeteciliği yaparak sözde Ergenekon’dan bol bol ekmek yedi” ifadeleri kullanıldı. Kanalın hazırladığı haberde, Tayyar'ın, Helin Avşar'a verdiği kelepçeli röportaja atıfta bulunularak, "Kelepçeli günlerine geri dön" denildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım