Ak Partili Metiner Zarrab'ı sildi: Canı cehenneme

  • 1272
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 19 Kasım 2017 Pazar 07:33

Ak Parti İstanbul Milletvekili Mehmet Metiner, ABD’nin İran’a karşı yaptırımlarını deldiği iddiası ile Mart 2016’dan beri tutuklu olan Türkiye ve İran vatandaşı Reza Zarrab’ın durumu ile alakalı yaptığı açıklamada, “Zarrab'ın canı cehenneme. Zarrab bizim için önem arz eden birisi değildir” dedi.

Bir özel televizyon kanalının canlı yayınına telefonla bağlanıp Reza Zarrab'ın durumu ile alakalı açıklamalar yapan AK Partili vekil Metiner, konuyla ilgili şöyle devam etti:

“Birileri bizim Reza Zarrab’ı savunduğumuzu iddia ediyor. Bu ne büyük bir ahlaksızlıktır ya. Zarrab’ın canı cehenneme. Zarrab bizim için önem arz eden birisi değildir. Elbette ki Türk vatandaşı olması hasebiyle onu korumak kollamak bu ülkeye düşer, bize düşer. Ama bu şekilde Türkiye'ye düşmanlık yapan Amerika'nın da siyasi çevrelerin derin devletinin, gizli NATO'nun da canı cehenneme”

"BU ZARRAB’IN KİŞİSEL SUÇUDUR”

Türk Dışişleri'nin ABD'ye iki defa nota vermesine sebep olan Zarrab için Metiner,

“Tut ki Amerikan ambargosu delinmiş olsun. Bu Zarrab’ın kişisel suçudur” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım