Afrin'deki ilk şehidimizin vasiyetini o lider gerçekleştirecek

Son Güncelleme: 23 Ocak 2018 Salı 15:57

MHP lideri Bahçeli'nin, Afrin'de Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Musa Özalkan'ın vasiyetini yerine getireceği öğrenildi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin, Zeytin Dalı Harekatı'nda şehit olan Musa Özalkan'ın vasiyetini yerine getirip Telefar'de şehit adına anaokulu, kreş veya kültür merkezi yaptırılacağı ifade etti.

ŞEHİDİN VASİYETİNİ BAHÇELİ ÜSTLENDİ

Bahçeli'nin Özel Kalem Müdürü Murat Çeliker, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, 

"Afrin şehidimiz Musa Özalkan’ın vasiyeti olan, Telafer'de anaokulu, kreş veya kültür merkezi yaptırılarak adının verilmesi isteğini, MHP Lideri Devlet Bahçeli üstlenmiştir. Şehidimizin son arzusu yerine getirilecektir. Ruhu şad, mekanı cennet olsun." ifadesini kullandı.

Özalkan, şehit olursa devletin ailesine vereceği paranın, bir dernek aracılığı ile Telafer'deki Türkmen çocuklara okul yapımında kullanılmasını ve buraya adının verilmesini vasiyet etmişti.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım