Adana'da restoranda kanlı hesaplaşma

  • 2426
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 11 Eylül 2017 Pazartesi 09:23

Adana ilinde bir restoranın eski ve yeni sahibi arasında çıkan silahlı kavga sonucunda Murat Sultan ile 'Satır Orhan' lakaplı kişiler hayatını kaybetti, 3 kişi de yaralandı.

Adana ilinde bir restoranda çıkan silahlı çatışma sonucunda 2 kişi hayatını kaybetti, 3 kişi ağır bir biçimde yaralandı. Olay yerinde 25 boş kovan, av tüfeği fişekleri bulundu. Olay, saat 03.30 sularında merkez Seyhan İlçesi'nde lüks bir restoranda gerçekleşti. Restoranın eski sahibi Erkan Ç. ve yeni sahibi Kemal D., henüz bilinmeyen bir sebeple mekanda tartışmaya başladı.

Olayın kavgaya dönüşmesi üzerine iki taraf tabancalar ile birbirlerine ateş açtılar. Çıkan çatışmada, Erkan Ç. bacağından, Murat Sultan, Serkan K., Ömer K. ile soyadı bilinmeyen 'Satır' lakaplı Orhan isimli bir kişi vücutlarının farklı yerlerinden yaralandı.

Kemal D. ise beyaz renkli lüks bir otomobil ile kaçtı. Silah seslerini duyanların ihbarı üzerine çok sayıda polis birimi ve ambulans gönderildi. Sağlık ekibinin yaptığı kontrollerde 'Satır' lakaplı Orhan isimli kişinin öldüğü tespit edilirken, yaralılar ambulanslarla şehirdeki çeşitli hastanelere kaldırıldı.

Yakındaki özel bir hastanede tedavi altına alınan Murat Sultan, doktorların müdahalesine rağmen kurtarılamadı. Polisin yaptığı inceleme neticesinde bir tabanca ele geçirilirken, 25 boş kovan ile ateşlenmemiş çok sayıda av tüfeği fişeği bulundu.

Olay sonrası kaçan Kemal D.'nin yakalanması için çalışma başlatıldı. Hastanelerde tedavisi devam eden 3 yaralının durumunun ağır olduğu dile getirildi. Olaydan sonra kaçan Kemal D.’yi bulmak için çalışma başlatan polis, soruşturmaya çok yönlü sürüyor.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım