Acımasız adam çocuğu hastanelik yaptı!

Son Güncelleme: 18 Eylül 2017 Pazartesi 12:07

İstanbul şok olay... Acımasız bir adam, yolda oynarken kendisine çarpan çocuğu iki eliyle kaldırıp betona fırlattı. Çocuk hastaneye kaldırıldı.

İstanbul Fatih Yenikapı’da ikamet eden 12 yaşındaki S.A., 7 Eylül’de arkadaşları ile Marmaray Tren İstasyonu yakınındaki boş araziye gitti. Küçük çocuk, oyun oynarken hiç tanımadığı 30 - 35 yaşlarındaki bir adama kazara çarptı. Öfkelenen adam, küfürler savurarak çocuğu kovaladı. Alınan bilgilere göre S.A., can havli ile 2 turistin arkasına saklandı. Fakat peşindeki adam çocuğu yakaladı, iki eliyle kaldırıp beton zemine çarptı.

Saldırgan hızla kaçıp izini kaybettirirken, S.A.’yı arkadaşlarının haber verdiği babası hastaneye kaldırdı. Kafatasında 2 çatlak tespit edilen çocuk, bir süre müşahede altında tutuldu. Baba Mustafa A.,

“Sırf kendisine çarptı diye bir çocuğa bunu yapan, başka çocuklara da yapar. Bu eşkıyanın bir an önce cezalandırılmasını istiyoruz” dedi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım