ABD'nin vize yasağına tepkiler: Olum Bass git!!!

  • 1522
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Ekim 2017 Pazartesi 07:13

ABD Büyükelçiliği'nin, Türkiye'den yapılan vize başvurularının süresiz olarak durdurulduğunu açıklaması dün geceye bomba gibi düştü. Siyasilerden en ilginç tepkiyi ise Hamza Dağ gösterdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, konu ile alakalı sosyal medya hesabından yaptığı yorumda, ABD'nin Türkiye Büyükelçisi John Bass'ın soyismine atıfta bulunarak,

"Yıllarca güvenli bölge dedik, oralı olmadılar. Kendimiz harekete geçince operasyon yapıyorlar. Olum BASS git" dedi.

İşte o paylaşım:

 ŞAMİL TAYYAR: AJANLARA DARBE VURDU

AK Parti Milletvekili Şamil Tayyar, sosyal medya hesabı Twitterdan paylaştığı mesajda,

"ABD vize başvurularını durdurma kararıyla en ağır darbeyi ajanlarına vurdu, Türkiye'de kaldılar" ifadesini kullandı.

CHP'Lİ YILMAZ: WASHİNGTON'A GİTTİĞİMDE GÜNDEME GELMİŞTİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz ABD'ye vize başvurularının süresiz durdurulması ile alakalı T24'e açıklamalarda bulundu. Yılmaz şu ifadeleri kullandı:

"Vize konusu bu konsoloslukta başlatılan süreçle alakalı. Başka şeyler de tabii tetikledi. Ama daha ziyade bununla alakalı. Washington'a gittiğimde bu konu çok gündeme gelmişti. Konuya ilişkin hukuki süreç beklenmeden havuz medyası üzerinden böyle suçlamalar yapılmasını içlerine sindiremediklerini söylemişlerdi. Bununla alakalı daha ziyade ama başka faktörlerde var tetikleyen. "

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım