ABD o hamleyi yaparsa Rusya CNN'i kapatacak!

  • 3938
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Kasım 2017 Perşembe 14:31

Rus senatör İgor Morozov, ABD’nin Rusya devletine ait video yayın içeriklerinin dağıtımcılar tarafından yayın ağına alınmasını yasaklaması halinde, Moskova’nın yasal olarak CNN’in ticari ve kablolu televizyon paketlerine alınmasını yasaklayabileceğini ifade etti.

Morozov, ABD’nin Rusya devletine ait video içeriklerinin dağıtımcıların ağlarına dahil edilmesinin yasaklanabilmesi ile alakalı bir bütçe taslağını onaylaması konusunda açıklama yaptı. 

Morozov

“Yasa kabul edilirse Rusya olarak ABD Kongresi’nin eylemlerine aynı şekilde karşılık veririz. CNN’e karşı Rusya’da bir bilgi temizliği ve dışlama uygulanır. CNN’i kablolu televizyon paketleri dahil her türlü yayın ağına dahil olmaktan men ederiz” dedi.

ABD’de, Rusya devletine ait video içeriklerinin dağıtımcıların ağlarına dahil edilmesinin yasaklanabilmesine ilişkin bir bütçe taslağı kabul edildi. Taslakta Rusya’ya bağlı herhangi bir televizyon kanalının yayın yapmasına izin verilmemesi öngörülüyor

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım