30 Ağustos resepsiyonunda bir ilk!

Son Güncelleme: 31 Ağustos 2017 Perşembe 09:52

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda resepsiyon yapıldı. Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nın bahçesinde düzenlenen resepsiyon, Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı.

30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri çerçevesinde Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda yapılan resepsiyon, Kur'an-ı Kerim okunmasıyla başladı. Kuran-ı Kerim okunurken Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Emine Erdoğan'ın iki tarafında eski başbakanlardan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu ile Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar ve eşi Şule Akar bulundu.

Törene katılan Genelkurmay Başkanı Hulusi Akar’ın eşi Şule Akar, Kuran-ı Kerim tilaveti ve ardından edilen dua boyunca başını şal ile örttü. Böylece ilk defa bir Genelkurmay Başkanı eşi, bir resepsiyonda başörtüsü ile görüntülenmiş oldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım