Ünlü milyarderin oğluna haciz şoku!

  • 1024
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 14 Eylül 2017 Perşembe 13:50

Mardan Palace’ın sahibi ünlü Azeri işadamı Telman İsmailov’un oğlu Sarkan İsmailov’a ait Rolls -Royce marka otomobile borcundan ötürü el konuldu.

Araç otelin açılışına katılan ve misafir olarak gelen sinema sanatçısı Monica Belluci ve dünyaca ünlü şarkıcı Shakira’nın da içlerinde olduğu birçok ünlü isme tahsis edilmişti. Borçları sebebi ile 2015 yılında icradan satılan, Mardan Palace Otel’in ardından şimdi de Rolls-Royce marka otomobile icra yolu ile el konuldu.

465 bin TL alacağı karşılığı icra takibi başlatan bir tur şirketinin avukatı Ferda Perihan Savaşçı Antalya 4. İcra Müdürlüğü aracılığı ile evvelki gün otele gidip icra işlemlerine başladı. Otelin parkında bulunan otomobil, memurlar aracılığı ile haczedilerek Antalya’da bir otoparka çekildi. Borç ödenmediği takdirde ünlüleri taşıyan Rolls-Royce açık artırma usulü ile icradan satılacak.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım