BİM İphone X nerede kaç adet satışa sunuldu?

  • 1558
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 09 Mart 2018 Cuma 10:27

Bim İphone X çıkışı herkesi şaşırtmıştı fakat Bim İphone X satışı sadece İstanbul Tuzla bölgesinde sadece 240 adet satıldı. BİM İphone X detayları haberimizde...

Bim İphone X satacağı sosyal medyada bir kullanıcı çektiği fotoğraf ile duyurmuştu. Daha sonra İphone X'in BİM tarafından satılacağı tüm haber sitelerinde yayınlandı. BİM'in resmi sitesine giren kullanıcılar AKTÜEL sayfasında İphone X ile ilgili bir kampanya göremedi. İphone X alacak kişiler "paylaşılan görsel acaba trol mü?" sorusunu sormaya başladılar. 

idealhaber.com olarak ulaştığımız BİM İstanbul Bölge Müdürlüğü'nden aldığımız bilgiye göre İphone X satışı sadece İstanbul Tuzla'da yapıldı. 09 Mart 2018 Cuma saat 09:00'da Tuzlada bulunan toplam 120 şubeye 2'şer adet İphone X gönderildi. Yani BİM toplamda 240 adet İphone X satışı yaptı. 

İphone X için BİM Tuzla şubelerinde kuyruk oluştuğunu belirten yetkili, tedarikçi firma sadece 240 adet İphone X tedarik edebildi. Daha fazla olsaydı tüm Türkiye'de satışa sunulacaktı ifadelerini kullandı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım