Youtuber Enes Batur'un filmi 3 günde Arifv216'yı geçti

  • 1162
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 22 Ocak 2018 Pazartesi 18:44

Türkiye'nin en ünlü YouTuber unvanının sahibi olan Enes Batur, sinemada önemli bir başarıya imza attı. Batur'un hayatını konu alan "Hayal mi, Gerçek mi?" ismindeki filmi, 19-21 Ocak haftasında Cem Yılmaz'ın "Arif v 216"sını geride bıraktı.

5.8 milyonluk takipçisi ile Türkiye'nin en ünlü YouTuberı unvanına sahip olan Enes Batur, sinemada önemli bir başarı yakaladı. Batur'un hayatının konu aldığı "Hayal mi, Gerçek mi?" adındaki film, 19-21 Ocak haftasında Cem Yılmaz'ın son filmi Arif v 216'yı geride bıraktı.

Box Office Türkiye'nin açıkladığı rakamlara göre Enes Batur'un Hayal mi Gerçek mi? filmi 3 günde 453 bin kişi tarafından izlendi. Filmin elde ettiği hasılat ise 5.7 milyon TL olarak açıklandı. Arif v 216 filmini ise yayınlandığı üçüncü haftasonunda 432 bin kişi izledi. Bu filmin hasılatı ise 5.6 milyon TL oldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım