Yeminini bozdum ülennn !!!

Son Güncelleme: 01 Ağustos 2017 Salı 14:41

Cem Yılmaz'ın sosyal medya protestosu sadece 14 gün sürdü. Sosyal medyadan Arif V 2016 filminin sponsoru olan firmaya teşekkürlerini ileten Yılmaz'ın Instagram paylaşımlarını yoruma kapatması dikkatleri çekti.

18 Temmuz'da sosyal medyadan paylaşım yapmayı bıraktığını ifade eden Cem Yılmaz, 14 gün sonra sessizliğini bozdu. Yılmaz bugün önce Twitter hesabından filmin bir sponsoru ile alakalı paylaşım yaptı. Instagram hesabından da evvela filmin bir sponsoruyla ilgili mesaj yayınlayan ünlü komedyen daha sonra ise 'Repo" notu ile tekneden fotoğrafını sevenleriyle paylaştı. Yılmaz'ın bu defa gönderilerini yoruma kapatması ise dikkat çekti.

Twitter'da 12.8 milyon takipçisi olan Cem Yılmaz, paylaşımlarına gelen yorumlardan rahatsız olduğunu belirtip,

" Twitter ve Instagram hesaplarımdaki yorumların verdiği insanüstü rahatsızlık sebebiyle bu mecralarda paylaşım yapmayı bırakıyorum. Hepinize tavsiye ederim" demişti.

Cem Yılmaz’dan sonra yakın arkadaşı Ozan Güven de sosyal medyayı bıraktığını duyurmuştu.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım