Ünlü oyuncu sahte polis kimliği ile yakalandı  

  • 2553
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 12 Ocak 2017 Perşembe 12:52

Son günlerin popüler Talk Show sunucusu ve tiyatro oyuncusu Onur Yaprakçı’nın üzerinde bulunan sahte kimlikler başına bela oldu.

 

Onur Yaprakçı Anadolu Adalet Sarayı'na girerken üstünde bulunan polis rozeti X ray cihazından geçerken sinyal verdi ve bu yüzden üzerinde arama yapıldı. Yaprakçı’nın cebinden çıkan cüzdanında bir polis rozeti ve arka kısmında sahtedir yazan bir polis kimliği çıktı. Onur Yaprakçı bu yüzden Karakolluk oldu.

Bir dava için Anadolu Adalet Sarayı'na giden tiyatro oyuncusu X rayi cihazına takıldı. Böylece polis rozeti görüldü ve başına bela aldı. Yaprakçı polise verdiği ifadede kimliğin espri amaçlı bir şey olduğunu ve suç kastı olmadığını söyledi.

Onur Yaprakçı, üzerindeki metal polis rozetinin geçen yılki bir oyundan kaldığını ve bir polis memurunun kendisine hediye ettiğini, kendinin de cüzdanına yapıştırdığını ifade etti. Emniyet Genel Müdürlüğü personel kimlik kartını ise internetten çıkarıp kendi fotoğrafını koyarak yaptığını arkadaşlar arasında espri amaçlı kullandığını ifade etti.

Yaprakçı’nın polis rozeti ve polis kimliğini el koyuldu ve sevk edildiği nöbetçi savcılık tarafından ifadesi alınarak serbest bırakıldı.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım