Ümit Karan'a Acun Ilıcalı'dan hayatının çalımı!

  • 1493
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 26 Mart 2018 Pazartesi 12:32

Survivor 2018'de dün akşam dokunulmazlık mücadelesi vardı. Ama dokunulmazlıktan çok oyun sonunda Acun Ilıcalı ile Ümit Karan arasında geçen diyalog konuşuldu.

Survivor 2018'de dokunulmazlık heyecanı sonrasında bu akşam Gönüllüler takımından bir yarışmacı daha adaya veda edecek. Heyecan ve gerilim dolu bir oyunun ardından Al Star bu hafta da dokunulmazlığu aldı ve Gönüllüler bir kişi daha azalacak. 

Düne kısaca baktığımızda akılda kalan anlar Hakan'ın Adem ile yaptığı mücadeleden sonra sakatlanması, Batuhan'ın Merve'nin şov yaptığını söyleyerek Turabi ile karşı kaşıya kalması ve Sema ile Nagihan'ın izleyenlere büyük zevk veren mücadelesi.

Tüm bunların yanında bir sahne vardı ki hem izleyenleri güldürdü hem de Acun Ilıcalı'nın dalga geçmesi için eline bir koz verdi.

Oyunda kendinden 15 yaş rakiplerini zor da olsa yenen Ümit Karan, Acun Ilıcalı'dan büyük övgü aldı. Dokunulmazlık sembolü verileceği zaman Acun, Ümit Karan'ı övmeye başlayınca Karan sembolü almak için Acun'a doğru yaklaştı. Ama Acun, sembolü 3 kere oyun kazanan Turabi'ye vereceğini söyleyince Ümit Karan, Acun'dan hayatının çalımını yedi.

İşte o komik anlar:

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım