Uğur Yücel gazetecileri görünce şoke oldu

Son Güncelleme: 30 Aralık 2017 Cumartesi 14:28

İstanbul' ilinde bir mekandan çıkarken görüntülenen Uğur Yücel önce "Siz kimsiniz ulan ?" diye çıkıştığı gazetecilere sonra "Evladım ne yapıyosunuz? Deli misiniz?" dedi.

Oyuncu Uğur Yücel, evvelki gece Taksim Gümüşsuyu'nda bir arkadaşı ile buluştu. Gümüşsuyu'nda bir mekandan çıkarken görüntülenen Uğur Yücel, kapıda gazetecilerin fotoğrafını çektiğinin farkına varınca neye uğradığını şaştı. Ünlü oyuncu, "Siz kimsiniz lan? Nereden geldiniz?" diyerek mekana geri döndü.

Restoran personelini yanına çağıran Yücel, "Doğruyu söyleyin, bunları siz mi çağırdınız?" şeklinde hesap sordu. Yarım saatten fazla içerde oturup personelle konuşan Yücel, daha sonra taksi çağırttı. Tekrar dışarı çıkan Yücel, "Evladım ne yapıyorsunuz? Deli misiniz, nesiniz?" diyerek, oradan uzaklaştı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım