Trump'ın aldığı hezimet Maho Ağa dublajı ile buluşunca...

Son Güncelleme: 24 Aralık 2017 Pazar 13:21

Kibar Feyzo filmindeki Maho Ağa karakterinin konuşması Trump'a dublajlandı ve ortaya komik anlar çıktı. Sosyal medya yıkıldı.

BM Genel Kurulu’nda Kudüs oylamasının ardından Genel Kurul, ABD Başkanı Donald Trump'ın tehditlerine karşılık, üye ülkeler, BM'nin Kudüs kararlarına uyma çağrısını içeren tasarıyı kabul etmişti. Oylama sonucunda 128 kabul, 9 ret, 35 çekimser oy kullanılmıştı.

Sosyal medyada paylaşılan bir videoda da, Trump'ın tüm bu tehditlerine rağmen, onunla aynı oyu kullanmayan ülkelere bir konuşma yaptığı görülürken, Trump'ın konuşmasına dublaj yapılarak dalga geçildi.

O başrollerinde usta oyuncular Kemal Sunal ve Şener Şen'in oynadığı Kibar Feyzo'nun bir bölümünden alınan sesin eklendiği video, sosyal medyada izleyenleri kırıp geçirdi.

 

İşte o video:

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım