Tom Cruise duvara fena tosladı!

Son Güncelleme: 14 Ağustos 2017 Pazartesi 16:22

Görevimiz Tehlike 6 filminin çekimlerinde bir sahne için Londra’daki çatı katından atlayan Tom Cruise, karşı binaya iniş yapmayı başaramadı ve yaralandı.

Aksiyon dozu yüksek filmlerinde bile dublör kullanmayıp kendi performansını sergilemeyi seçen ünlü aktör Tom Cruise, çok izlenen Görevimiz Tehlike serisinin 6. filminin çekimleri esnasında Londra’daki bir binanın çatısından atladı.

Bir binadan atlayıp diğerine iniş yapması beklenen aktör, atlayışının kısa kalması sonucunda hedefi tutturamayınca binaya çarpıp kendini yaraladı.

Güvenlik ekipmanları sayesinde binaya güvenli bir biçimde iniş yapması sağlanan Cruise, kazadan sonra film çekimlerine devam etti. Filmdeki aksiyon sahnelerini kendisi çekebilmek için bir senedir hazırlanan Cruise’un yaşadığı talihsiz anlar saniye saniye kameralara kaydedildi.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım