Tolga Çevik'in paylaşımı bir anda fenomen oldu

  • 1432
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 10 Eylül 2017 Pazar 18:29

Evliliklerinin 13. senesinde sosyal medya hesabından eşi için duygusal bir metin paylaşan Tolga Çevik, herkesi kendisine hayran bıraktı

Komedyen ve oyuncu Tolga Çevik'in evliliklerinin 13. senesinde eşi Özge Çevik için yaptığı duygu yüklü paylaşım sosyal medyada bir anda fenomen oldu. 

Sosyal medyada 563 bin civarında takipçisi olan Çevik'in eşi için kaleme aldığı yazı çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

İŞTE TOLGA ÇEVİK'İN O PAYLAŞIMI:

"Öncelikle beni; 97 model arabam 68 bin km'deyken ve evimiz kirayken seçtiğin, bana tahammül ettiğin, bana güzel bir hayat ve huzur, yetmezmiş gibi iki de hayırlı evlat verdiğin, ikisini de 'Ay hayatım bakıcı şart' demeden, arkadaşların gezerken, sen evinde, kucağında, salladığın, doğururken 'Allah aşkına şu kadrajcı fotomuzu çeksin' diye moda deliliği yapmadığın, mutlaka her hafta orada burada gözükmemiz gerekir "evde bakıcı olmalıdır" demediğin ve ne olursam olayım beni ve evlatlarımızı sevdiğin için sana ayrı aşığım. Senin kıymetini bilmek bile insana haz veriyor. Birlikte nice 13 yıllara Özgiş hanım. Sene-i devriye'miz yuvamıza hayırlı olsun..."

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım