Survivor Erdi bakın ne yapacak...

Son Güncelleme: 20 Eylül 2017 Çarşamba 13:52

Acun Ilıcalı'nın yarışmalarından birine katılan kişilerin şansı yaver gidiyor. İşte Survivor Erdi'nin yeni projesi

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2017'de yarışmacılarından olan Erdi Ünver, Acun Ilıcalı'nın ünlü yaptığı isimler arasına girdi. Ünver, yeni bir sinema projesinde oynayacak.  Erdi, Instagram hesabından fotoğraf paylaşıp altına "Seni Unuttum adlı filmde karşınızda olacağım" notunu düştü. 

Survivor'da tartışmaları ile sık sık gündem olan Erdi'nin sinema filminin çekimleri ise Şanlıurfa ve Elazığ illerinde gerçekleştirilecek.

SURVİVOR ERDİ KİMDİR?

Göz6 yarışması ile tanınan ve yarışmanın şampiyonu olarak Survivor biletini alan Erdi Ünver, 1988 senesinde doğdu. Aslen Kırklarelilidir fakat hayatını İstanbul Bayrampaşa’da sürdürüyor.

Sabit Büyükbayrak Lisesi’nden mezun olan ve amatör olarak futbol ile ilgilenen Erdi, Gümrük komisyonculuğu yapıyor. Erdi Ünver’in en büyük hayali ise futbolcu menajeri olmaktı.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım