Survivor doktoru Metin Kuş programda neden görülmedi?

  • 1988
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Mart 2018 Çarşamba 09:12

Survivor 2018 tün hızıyla sürerken izleyicilerin dikkatlerinden kaçmayan bir şey yaşandı. Survivor ile özdeşleşen doktor Metin Kuş yerine yararlılara bayan bir doktorun bakması herkesi şaşırttı ve Survivor doktoru Metin Kuş nerede soruları akla geldi. İşte detaylar.

Survivor doktoru Metin Kuş’un ekranlarda görülmemesi seyirciyi de meraka düşürdü. 10 senedir yaralanan her yarışmacıya hızlı bir şekilde koşan ve hem tedavi eden hem de sözleri ile yaralı yarışmacıyı rahatlatan Metin Kuş, son bölümlerde görülmez oldu. Yaralılara yardım eden bayan doktoru görenler Metin Kuş nerede sorusunu sormaya başladılar.

Sorunun cevabı Survivor’ın eski yarışmacılarından olan İhsan Tarkan’dan geldi. Survivor Panaroma’ya katılan Tarkan, Metin Kuş’un İstanbul ilinde halletmesi gereken bazı işlerinin olduğunu ve bu yüzden yerine bayan doktorun dahil olduğunu ifade etti.

SURVİVOR’DAN KİM ELENDİ?


Survivor 2018’de bu hafta dokunulmazlığı kazanan taraf yine All Star oldu ve Gönüllüler Birsen, Yağmur ve Ramazan’ı eleme potasına soktular. Yapılan oylama ile şaşırtıcı bir şekilde adaya veda eden isim Ramazan oldu.

ACUN’DAN SÜRPRİZ

Konsey gecesi Acun Ilıcalı çocukları olan isimlere bir de sürpriz yaptı. Son anda araya kattığı Ümit Karan ile beraber 5 yarışmacıya çocuklarını görme hakkı tanıyan Acun, bu hareketi ile yarışmacılara duygusal anlar yaşattı.

İşte Acun Ilıcalı’nın verdiği o haber ve sonrasında yaşananlar…

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım