Survivor Cumali Akgül kimdir? Survivor Gönüllüler 2018 Cumali…

  • 1726
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 23 Şubat 2018 Cuma 16:12

Survivor 2018 başladığı günden beri Survivor Cumali Akgül kimdir, sorusunun cevabı sık sık araştırma konusu oldu. İşte Cumali Akgül hakkında detaylar…

Survivor 2018’e hiçbir elemeden geçmeden katılan ilk ve tek yarışmacı unvanına sahip olan Cumali Akgül kimdir? Survivor 2018’in ilk konseyinde aday olarak gösterilen ama potadan ayrılarak yarışmaya devam eden Cumali Akgül hakkında tüm bilgiler haberimizde.

Lakabı yürüyen adam olan Cumali Akgül, Iğdır’dan başladığı yürüyüşü Acun’un patronu olduğunu TV 8 kanalında noktalayarak büyük bir performans göstermiş ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor 2018 Gönüllüler takımına doğrudan alınarak mükafatlandırılmıştır.

Acun Ilıcalı Survivor 2018’in ilk yarışmacısı olan Cumali Akgül’ü Beyazıt Öztürk’ün sunduğu Beyaz Show’a katıldığında açıkladı. Bu programa ayrıca Cumali  de katıldı. Cumali Akgül 22 Şubat Survivor yayınında aldığı sayılardan sonra “Beyazıt Öztürk”e diye bağırmasının sebebi de budur.

 

YÜRÜYEN ADAM IĞDIR'DAN İSTANBUL'A

32 yaşında olan Cumali Akgül 4 çocuğa sahip ve yaptığı şey aslında çok zordu. Tam 1500 kilometreyi 50 günde yürüyen Cumali tek hedefinin daha önce 4 kere başvurup da alınmadığı Survivor 2018 olduğunu defalarca dile getirdi. Ve sonunda bu hedefine ulaştı.  

“Hayallerinizi bırakmayın; inancın sonu başarıdır.” Sloganı ile yola çıkan Cumali Akgül, Gönüllüler takımındaki yerini adeta patlamış ayakları ile kazıyarak aldı. Acun Ilıcalı böyle bir şeyi ilk ve son kez yapacağını ifade ederek Cumali’yi Survivor’a dahil etti.

CUMALİ AKGÜL'ÜN SURVİVOR PERFORMANSI

Cumali Akgül şimdiye kadar takımla bir uyum yakalamamış gibi duruyor. İlk konseyde oylamada isminin çıkması da bunun bir göstergesi. Arkadaşları ile yüksek sesli konuşması, hep kendinin dinlenmesi gerektiği, konuştuktan sonra karşısındaki dinleme noktasındaki zayıflıklar, kültür farklılıkları noktasında takım arkadaşları ile elektrik yakalayamamış olan Cumali oyunlarda ise ortada bir performansa sahip. Kimi zaman tüm oyunları alırken kimi zaman hep yenilebiliyor.

Tabiki oyun performanslarını değerlendirmek için henüz erken. Çünkü yarışmacılar zamanla toparlanıyor, kilo atıyor, hızlanıyor ve zor şartlara uyum sağladıktan sonra performanslarında bir artış olabiliyor.

Cumali ile alakalı en büyük sorun takım uyumu.. Bunun nasıl aşılacağı, aşılıp aşılmayacağı ya da daha büyük gerilimlere sebep olup olmayacağı zaman içinde belli olacak. Zira Survivor 10. Bölüm fragmanında yine Cumali’nin içinde olduğu bir olayda sinirlerin bir hayli yıprandığı gözleniyor.   

CUMALİ SURVİVOR'DA NEREYE GELİR?

Öncelikle Cumali’nin halkın içinden gelmesi, 1500 km. yürüyüp geçtiği yerlerde halkla iç içe olması gibi avantajları olsa da Survivor seyircisi en nihayetinde performansa bakıyor. Survivor da uzun süre kalmanın birçok yolu vardır. Güçlünün yanında kalmak, kendini acındırmak, güzel performans sergilemek, aralarda olup devlerin kapışmasını izlemek gibi… Ama Kıbrıs’a giden yarışmacılara bakıldığında birçok yönüyle seyircinin gönlünde yer etmiş, dobra, oynamayan ve başarılı bir grafiği olan yarışmacılar olduğu görülüyor.

Cumali Gönüllüler takımındaki bu tavırları ile öncelikle 3 kişinin girdiği eleme potasından çıkmaz. Bir yere kadar bu potadan kurtulsa da birleşme partisinin ardından elenmesi gerçekleşebilir. Ama tabi ki Survivor tek düze bir yarışma değil. Dengeler değişebilir, Cumali bazı özelliklerini perçinleyebilir ve takıma da güzel bir katkıda bulunursa adada daha da uzun kalabilir.

Bakalım Cumali Akgül’ün Survivor macerası nerede bitecek…   

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım