Survivor 2018'in ilk yarışmacısını Acun Ilıcalı açıkladı...

  • 36232
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 28 Ekim 2017 Cumartesi 14:10

Acun Ilıcalı dün akşam katıldığı Beyaz Show'da Survivor 2018'in ilk yarışmacısını açıkladı. İşte detaylar...

Survivor 2018 Gönüllüler Takımı'nın ilk yarışmacısı Beyaz Show canlı yayınında Acun tarafından açıklandı. Survivor 2018 için Iğdır'dan İstanbul iline yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show'a katıldı ve Acun Ilıcalı tarafından Survivor'a alındı.

Survivor yarışmacısı olabilmek amacıyla 50 gündür 1500 kilometre yol katederek Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül, Beyaz Show’un canlı yayınına katıldı. Survivor 2018'e katılabilmek için büyük mücadele gösteren Cumali Akgül, Beyaz Show'da Acun Ilıcalı'nın karşısına çıktı.

Cumali Akgül'ün Survivor yarışmacısı olma isteğini geri çevirmeyen Acun Ilıcalı ise

'Bu kadar yolu bizim programımız için yürümesi önemli. Ancak tüm Survivor'a katılmak isteyenler bir yerden bir yere mi yürüsün. Böyle de bir çıkmaza girdik. Kendisiyle tanıştım zaten dünya iyisi bir kardeşimiz. Bir daha yürüyen kimseyii kesinlikle almamayı garanti ederek Cumali'yi Survivor'a almaya karar verdik" dedi.

Beyazıt Öztürk’ün ve seyircilerin ricasını kırmayan Ilıcalı, Cumali Akgül’ün Survivor 2018 kadrosunda yer alan ilk isim olduğunu canlı yayında açıkladı.

32 yaşında olan Cumali Akgül yaklaşık 50 günlük yürüyüşün ardından Ilıcalı ile görüştü ve Survivor yarışmacısı oldu.

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım