Survivor 2018'in ilk tanıtımı yayınlandı! Bomba gibi geliyorlar

Son Güncelleme: 02 Şubat 2018 Cuma 13:55

Uzun zamandır beklenen Survivor 2018'in ilk tanıtımı yayınlandı! İlk tanıtımda rekabetin büyük olacağı anlaşılıyor... İşte o tanıtım

Survivor 2018'in ilk tanıtımı yayınlandı!  Survivor'ın yeni sezon tanıtımı Acun Ilıcalı'nın sosyal medya hesabından paylaşıldı. Yarışmacıların ilk sözleri Survivor'ın ne kadar heyecanlı olacağını şimdiden gösteriyor.

10 Şubat 2018'de başlayacak olan Survivor'ın yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Eski yarışmacıların oluşturduğu All-Star kadrosunun tanıtımdaki sözleri hepsinin ne kadar hırslı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

REYTİNG REKORLARI KIRACAK

Turabi Çamkıran, Hilmicem, Sahra Işık, Nagihan, Nihat Doğan, Murat Ceylan, Merve Aydın, Sema Aydemir, Adem Kılıççı, Hakan Hatipoğlu ve Ümit Karan'ın yer aldığı fragman sosyal medyaya bomba gibi düştü.

Yeni sezon Survivor'un reyting rekorları kıracağı şimdiden belli oldu.

 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım