Survivor 2018'e katılan 4 yeni yarışmacı belli oldu!

  • 1319
  • 0
YORUM EKLE
Son Güncelleme: 13 Mart 2018 Salı 13:59

Survivor 2018'e 4 yeni yarışmacı katıldı. Daha önce Acun Ilıcalı'nın bahsettiği yedeklerden ikisi All Star'a ikisi Gönüllüler takımına dahil oldu.

Survivor 2018'in beklenen 4 yarışmacısı adaya geldiler ve takımlara dahil oldular. All Star daha önceden de tanıdığımız Elif Şadoğlu ve  Yiğit Dikmen katıldı. Gönüllüler takımına ise Mustafa Kemal ve Batuhan Buğra isminde iki erkek yarışmadı dahil oldu. İşte yeni yarışmacıların ilk sözleri ve kim olduları ile alakalı bilgiler.

ALL STAR ELİF ŞADOĞLU

1992 senesinde hayata gözlerini açan Elif Şadoğlu, Fitness Eğitmenidir. 2014 senesinde TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonluğuna ulaşan Elif Şadoğlu, geçen sene yapılan Survivor 2017'de yer almış ve yapılan halk oylaması ile kısa zamanda adadan ayrılmıştı.

Elif Şadoğlu yaptığı meslek gereği kaslı vücudu ile dikkatleri çekiyor. Özellikle İsntagramdan paylaştığı fotoğrafları büyük beğeni alıyor. Şadoğlu, 2017'de katıldığı Survivor tanıtımında, "Hayatta hayatı ya en iyi yapacaksın, ya da en iyi yapana bırakacaksın" demişti

Elif Şadoğlu dünkü yayınla birlikte All Star takımına dahil oldu ve 2018 Survivor'da da kendini gösterecek. İşte Elif Şadoğlu'nun ilk sözleri:

 

ALL STAR YİĞİT DİKMEN KİMDİR?

1987 senesinde İstanbul ilinde doğan Yiğit Dikmen, uzun seneler amatör kümede futbol oynadı ve 2011 senesinden sonra da “Crossfit” ile uğraştı. Acun Ilıcalı'nın sunumunu yaptığı Survivor 2014'te Gönüllüler takımında olan iğit Dikmen buradaki performansı ile dikkatleri üzeri çekmiş ve Turabi ile yaşamış olduğu sert tartışmalarla akıllara kazınmıştı. 

Survivor 2014 yarışmasının ardından ünlenen Yiğit Dikmen, bir süre oyunculuk eğitimi aldıktan sonra 2015 senesinde Fox Tv'de ekranlara gelen 'Şehrin Melekleri' isimli dizide rol aldı ve "Fırat Ünver" karakterine can verdi. Yiğit Dikmen'nin yer aldığı bir diğer dizi projesi ise Kanal D ekranlarında yayınlanan "Hayat Mucizelere Gebe" oldu. Yiğit Dikmen dizide Hande Ataizi, Damla Colbay ve Işıl Yücesoy ile beraber rol aldı.

GÖNÜLLÜ MUSTAFA'NIN İLK SÖZLERİ

 

GÖNÜLLÜ BATUHAN'IN İLK SÖZLERİ

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım