Survivor 2018'de Haremlik-Selamlık tartışması

Son Güncelleme: 12 Şubat 2018 Pazartesi 13:40

Survivor All Star 2018 yarışması dikkat çekici bir sürprizle başladı. Yarışmada kadın ve erkek yarışmacılar için ayrı ayrı barakaların yapılması "haremlik selamlık" sisteme mi geçildi sorularını da beraberinde getirdi.

Acun Ilıcalı'nın sunumunu yaptığı Survivor yarışması her sezon yapılan değişikliklerle kendini yeniliyor. Survivor 2018'de bu sezon uygulamaya giren yeni değişiklik dikkatleri çekti. Şimdiye kadar Survivor’da kadın ve erkek yarışmacılar aynı barakada kalıyordu. Fakat bu defa kadın ve erkek yarışmacılar için ayrı barakalar yapıldı.

SURVIVOR’DA İLK ÖDÜL OYUNU OYNANDI

Survivor 2018 ilk yarışmasında yarışmacılar dizilmiş lobutları toplar ile devirmeye çalıştılar. İlk önce engelleri aşıp lobut ve topların bulunduğu yere ilk sırada gelmeye çalışan yarışmacılar ardından topları kullanarak dizilmiş on lobutu devirmek için çaba gösterdiler. İlk yarışmayı gönüllüler takımı 10-7 kazandı.

REYTİNGLERDE EZİCİ ÜSTÜNLÜK

Ekran fenomeni yarışma, dün akşam Savaşçı ve Çocuklar Duymasın'ın önünde ipi göğüsledi. Survivor Total'de 10.15 reytingle birinci olurken, Savaşçı 7.92 reytingle 2. sırada yer aldı. Çocuklar Duymasın 6.21 reytingle 3. sırada yer aldı.

11 Şubat tarihinde; TV8'de yayınlanan "Survivor" yarışması 1. sıraya otururken, 2. sırada FOX'ta ekrana gelen "Savaşçı" dizisi ve 3. sırada ise Kanal D'de ekrana gelen "Çocuklar Duymasın" dizisi yer aldı. AB'de 1.'lik "Survivor"ın, 2.'lik "Çocuklar Duymasın"ın, 3'ncülük ise "Savaşçı"nın oldu. 

Kaynak: idealhahaber.com

YORUM YAZ

Güvenlik Kodu
Lütfen Dikkat Lütfen Dikkat: Bu sitedeki içeriklere yapılan yorum ve düşünceler tamamıyla yorum sahiplerine aittir. Küfür, hakaret, ırkçılık, siyasi, spam, ticari reklam vb. içerikli yorumlar yayınlanmaz, bu yorumları yapan kişiler sistem tarafından yasaklanır.
Bursa Web Tasarım